poniedziałek, 2 września 2013

Polecamy: Album ''Uke'' w drodze!

Zagi -młoda artystka, która jest przedstawicielką undergroundowej sceny  muzycznej. Ma na swoim koncie album demo „Kilka Słów o Miłości” wydany własnym sumptem w lipcu 2012 oraz 2 single (”John”  serwisowany przez wytwórnię My Music i “Piosenka o Końcu Świata“. Już niedługo ukaże się jej najnowszy album ,,Uke''- w całości zrealizowany w domowym zaciszu.

Uke to mix nowoczesności z nieczystym retro. Blend analogowych brzmień i cyfrowych możliwości połączonych z delikatnym brzmieniem ukulele, dlatego w „Uke” każdy  znajdzie coś dla siebie.Współproducentem płyty jest Michał Wrzosiński 'Hisu' – znany jako kompozytor, wokalista i lider wschodzącego zespołu indie-rockowego Hisu (z jap.  wrzos). W albumie „Uke” podjął się roli reżysera dźwięku oraz współaranżera, jednocześnie  przemycając do płyty dużo elektronicznych brzmień i tworząc interesujące loopy perkusyjne.  Hisu podjął się także skomponowania instrumentalnego „Outro”, który zamyka płytę młodej  artystki. Zagi zależało na tym, aby przełamać co nieco stereotypy typu : „albo czarny albo biały”,  dlatego też razem z Hisu nie bali się eksperymentować z brzmieniem.

Na Uke pojawią się również niespodzianki:

-Gościnnie Krzysztof Jarosz (finalista konkursu na „mistrzowskie solo” podczas festiwalu  „Guitar Slesia 2012”) w gitarowym solo do utworu „Nic”. 

-Nie zabraknie również bonus-track’a z udziałem Oly. – młodej obiecującej artystki z Lublina, która od kilku miesięcy czaruje swoimi kompozycjami w Internecie i na  kameralnych wystąpieniach. 


Premiera singla ,,Być'' zaplanowana została na 7.09.2013. 
Zapraszam serdecznie!
Mateusz Grzeszczuk
Podsłuchalnia

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza